Meniu
Prenumerata

sekmadienis, lapkričio 24 d.


Komentarai
Drakono kamuoliukai
Ilgai sukau galvą, ką čia gero pasakius apie Kiniją, kad straipsnis neatrodytų į vienus vartus. Kinai prieš tūkstantį metų pastatė Didžiąją sieną, nuo tada mongolai pas juos nebelenda. Nes kopėčių neišrado, o arkliai spyriojasi šalia kiniškų dirbinių. Turbūt ši kinų geopolitinė sėkmė įkvėpė Donaldą Trumpą statyti savo sieną. Tačiau Iždo departamente sėdintys demokratų diversantai neduoda penkių milijardų statyboms. Sako, kad be imigrantų iš Meksikos patys neišsikuops viso purvo, kuris kasmet susikaupia iš gero gyvenimo.
Aktualijos
Rečiau nei saulės užtemimas: D. Trumpas ir Kim Jong Unas susitiko Singapūre
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas antradienį Singapūre pradėjo istorinį susitikimą, siekdami išspręsti jau kelis dešimtmečius tvyrančią priešpriešą dėl Pchenjano branduolinės programos.
Aktualijos
D. Trumpo ir Kim Jong-uno derybose – nedaug vietos optimizmui
Pasaulis sulaikęs kvapą laukia birželio 12 d. Singapūre turinčio įvykti Donaldo Trumpo ir Kim Jong-uno susitikimo, kurio pagrindiniu akcentu turėtų tapti derybos dėl Šiaurės Korėjos branduolinės programos nutraukimo.
Aktualijos
Retas vaizdas: Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai pradėjo istorinį susitikimą
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ir Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas penktadienį pradėjo istorinį aukščiausio lygio susitikimą, itin simboliškai paspaudę vienas kitams ranką, būdami jų šalis skiriančios Karinės demarkacijos linijos priešingose pusėse.
Aktualijos
Netikėtas posūkis: D. Trumpas susitiks su Kim Jong Unu
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį sutarė dėl istorinio pirmojo susitikimo su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong Unu.
Komentarai
Putinas ir jo naujieji ginklai
Maži berniukai dažnai svajoja apie magiškus ginklus, tokius kaip mirties spindulys ar sąmonę atimantis purškalas, galinčių suteikti jiems žvaigždės statusą, naikinti priešus ar bent jau pagyvinti nuobodžią pamoką.
Komentarai
Šiaurės Korėjos grėsmė
Šiaurės Korėjos neseniai išbandyta balistinė raketa „Hwasong-15“ per 53 min. skrydį pasiekė 4 475 km aukštį. Paleidę raketą skrieti lėkštesne trajektorija Kim Jong-uno režimo kariai pataikytų į rytinę JAV pakrantę. Šiaurės Korėja dar nepademonstravo, ar grįždama į atmosferą raketa atlaikytų trintį su oru, bet jau paskelbė galinti suduoti branduolinį smūgį ir esanti visavertė branduolinė valstybė.
Verslas
Olimpinis vasario karštis
Pietų Korėjoje vyksiančios XXIII olimpinės žaidynės pasižymės įtampa ne vien dėl sportininkų rezultatų.
IQ Tema
Galite pabučiuoti nuotaką...
Įvairiuose pasaulio kampeliuose stiprėjant atsiskyrimo nuotaikoms, lengva pamiršti, kad kai kur rusena ir viltys susijungti
The Economist
Raudonosios linijos ir nevykę pasirinkimai
Kaip galėtų prasidėti branduolinis karas Korėjoje ir kuo jis baigtųsi
ŽYMA
ŠIAURĖS KORĖJA